Popis objektu

Agroprivát Novotný je typické selské stavení stojící na samotě blízko lesa, s krásným výhledem na Telčskou kotlinu a masiv hory Javořice (837 m).

Statek obklopuje cca 40ha zemědělské půdy a na loukách se pasou ovce. Zvířecími miláčky jsou také psi Rita (kolie) a Dášenka (směska), které se velmi těší na Vaši návštěvu a případné hry s dětmi. V těsné blízkosti agroprivátu jsou také chováni dva nádherní huculové, kteří se svým pánem pracují v přilehlých lesích. Po domluvě je možné jít si je prohlédnout a případně pohladit.

V okolí agroprivátu se nachází lesnatá krajina s velkým množstvím rybníků, řada historických a kulturních památek, např. renesanční zámek a město Telč (památka UNESCO), Premonstránský klášter v Nové Říši či Hrad Roštejn, na který si můžete vyjet na jednodenní výlet.

 

další typy na výlety najdete na http://www.telc.eu

Proč si vybrat náš agroprivát?

 "Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý. Pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý" Seneca Lucius Annaeus

Lidé hlavně z velkých měst se vracejí ve svých volných chvílích k přirozenějšímu a méně hektickému životnímu stylu.

A to především do bezprostřední blízkosti přírody a zvířat, kde mohou v klidu relaxovat a odpočívat. A to je přesně to, co Vám můžeme nabídnout - dovolenou, prázdniny, víkend i ubytování v rodinném Agroprivátu Novotný v obci Stranná u Telče.

Přijeďte si sami, nebo se svými dětmi vyzkoušet prázdniny v přírodě a v blízkosti historického města Telč.

Neopakovatelné kouzlo romantické přírody a našeho statku bude patřit k nejsilnějším dojmům a zážitkům, které si od nás odvezete domů...

naše zvířena

Kontakt

Zdeněk Novotný

agroprivat@email.cz

Agroprivat Novotný
Stranná 4
588 62 Urbanov

mobil: +420 604 587 950

Vyhledávání

Copyright Agroprivát Novotný © 2008

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode